logo welding instalation projects
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
o nas

zespół ekspertów   gotowych ci pomóc

Nasza specjalistyczna wiedza i koncentracja na kliencie, zapewniły nam reputację wiodącego wykonawcy w zakresie rozwiązań przemysłowych.

nasze liczby

Tworzymy statystyki, które przekształcają dane w strategie biznesowe

Mierzymy się z wyzwaniami dzisiejszego świata, dostarczając innowacyjne i efektywne technologie. Nasza firma to gwarancja statystyk sukcesu, zrewolucjonizowanych procesów i partnerskiego podejścia do rozwoju przemysłu.

+0
Ukończonych projektów
0%
Zadowolonych klientów
+0
Doświadczonych pracowników
+0
Lat w branży
ikona strzałki skierowanej w górę

Ciągły rozwój

Stawiamy na ciągły rozwój, inwestując w potencjał ludzki oraz zaplecze techniczne.

ikona kół zębatych

Kompleksowość

Dążymy do kompleksowego zaspokojenia potrzeb i oczekiwań klienta.

ikona medalu

Jakość

Jakość jest kamieniem węgielnym naszej filozofii i jest zakorzeniona w każdym aspekcie naszych praktyk.

ikona lornetki

Perspektywa

W najbliższej przyszłości chcemy poszerzyć działalność, która zwiększy zakres oferowanych usług.

ikona uściśniętych dłoni

Partnerstwo

Budujemy trwałe, oparte na zaufaniu i otwartej komunikacji, relacje z naszymi klientami.

ikona wykresu rankingu

Silna pozycja

Pragniemy budować silną pozycję przedsiębiorstwa na rynku jako wykonawcy.

wartośći

Nasze wartości i misja

Wyznajemy wartości, które napędzają nas do sukcesów, będąc jednocześnie motorem dla postępu w dziedzinie przemysłowych innowacji.

Nasza historia

Poznaj nasze początki

Firma WIP- Welding Installations Projects powstała w roku 2016. Początki działalności firmy związane były z branżą konstrukcyjną, instalacjami przemysłowymi oraz wykonawstwem i montażem izolacji termicznych. Firma WIP jest młodą, ale za to dynamicznie rozwijającą się firmą, w której największym kapitałem są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykonywanych gałęzi przemysłu. Firma WIP dysponuje własnym zapleczem wykonawczym, halą produkcyjną, warsztatem oraz magazynem.

konstrukcja stalowa hali produkcyjnej w budowie
samochód ciężarowy z ładunkiem zbiornikowym
samochód ciężarowy typu dźwig stojący na budowie
nasze nagrody

Nagrody i wyróżnienia

Nasza pasja, innowacyjność i zobowiązanie do najwyższych standardów spotkały się z uznaniem ekspertów, co potwierdza naszą wyjątkową pozycję w świecie biznesu.

logo laur zaufania
logo gepard biznesu
Nasi klienci

Będziesz w dobrym towarzystwie

Nasi klienci każdego dnia dokonują niesamowitych rzeczy. Pracują, aby być najlepszymi w swoim fachu. Tak jak My!

Jakość

Nasze certyfikaty i uprawnienia

Przedsiębiorstwo posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia potrzebne do wykonywania prac związanych z działalnością firmy.

logo cert polskiej agencji jakości
Certyfikat zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015
logo iso 9001:2015
Certyfikat zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015
logo urzędu dozoru technicznego
Uprawnienia spawalnicze
logo urzędu dozoru technicznego
Uprawnienia na wózki widłowe
logo urzędu dozoru technicznego
Uprawnienia kontroli jakości
logo dekra
Certyfikat SCC** drugiego stopnia
logo tuv
Certyfikat jakości spawania: PN-EN ISO 3834-3:2007
nasz zespół

Poznaj założycieli

poznaj wycene

Gotowy, żeby zacząć?

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza. Spróbuj ponownie.
Opine naszych klientów

Co mówią o nas nasi klienci

ikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdy

Przez lata efektywnie współpracowaliśmy, szczególnie przy projektach, takich jak rozbudowa instalacji CIP_R1.152 dla Bionorica w Neumarkt i Basic and Design Engineering "Sunspray" dla HFC Coty w Rothenkirchen. Państwa usługi inżynieryjne, obejmujące rysunki techniczne, modele 3D oraz listy komponentów, spełniły pełną satysfakcję inwestora. Wasze planowanie doskonale łączy architektoniczne aspiracje z ekonomicznymi i efektywnymi rozwiązaniami, charakteryzując się także elastycznością, terminowością oraz świadomością kosztów. Z pełnym przekonaniem polecamy Państwa firmę do przyszłych projektów i z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji owocnej współpracy

This is some text inside of a div block.
strzałka skierowana w lewo
strzałka skierowana w prawo
ikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdy

"Zaświadczamy, że firma Welding Installations Projects Sp. z o.o. z siedzibą w Rakszawie wykonała przebudowę budynku magazynowego na zakładzie VIPO w Łańcucie. Zlecone prace wykonano rzetelnie i profesjonalnie zgodnie z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi normami, jednoczenie spełniając nasze oczekiwania. Wszystkie prace przeprowadzono w sposób należyty i staranny oraz zostały zakończone w terminie umownym. Po dokonanym odbiorze pozytywnie oceniono jakość wykonanych robot. Z przyjemnością chcemy potwierdzić jakość świadczonych usług przez firmę Welding Installations Projects Sp. Z o.o. życząc jednoczśnie dalszych sukcesów".

VIPO
ikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdy

"Z firmą Welding Installations Projects Sp. Z o.o. Sp.k. współpracowaliśmy przy wykonaniu konstrukcji stalowej myjni samochodowej wraz z montażem w miejscowości Krzeszów. Stwierdza się, ze powyższe prace firma wykonała zgodnie z wymaganiami zawartymi w umowie , przy zachowaniu wysokiej jakości i staranności. Przedsiębiorstwo wykazało sic dobrą organizacją robót i profesjonalnym wykonawstwem. Jest dyspozycyjna i z pełnym zaangażowaniem realizuje potrzeby i wymagania inwestora. Niniejszym pragniemy polecić Państwu firmę Welding Installations Projects Sp. Z o.o. Sp. k. jako godnych zaufania i w pełni profesjonalną".

ZBR Henryk Serafin
ikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdy

"Z wielka przyjemnością polecamy firmę Welding Installations Projects Sp. z o.o. jako solidnego i profesjonalnego partnera w swojej branży. Rekomendujemy firmę jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania robót instalacyjnych, spawalniczych, izolacyjnych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie z zamierzonym celem, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach".

Stalbud
ikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdy

"Z przyjemnością wyrażamy nasze zadowolenie z faktu, iż mamy zaszczyt współpracować z firmą Welding Instalation Projects, która odpowiadała za modernizację instalacji pary technologicznej ze stali nierdzewnej. Firma sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem, elastycznością i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Duże doświadczenie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Nasza współpraca przebiegała sprawnie , dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę".

Eko Styl Rental Sp Z O.O. S.K
ikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdy

"Firma WIP wywiązuje się ze swoich obowiązków solidnie i terminowo, a jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Firma jest rzetelna i uczciwa. Od początku znajomości współpraca pomiędzy nami układa się bardzo dobrze, a wybór firmy jako naszego partnera był trafnym wyborem. Polecamy usługi świadczone przez Welding Instalations Projects Sp Z O.O. życząc jednocześnie firmie dalszych sukcesów".

Energycool Sp. Z O.O.
ikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdy

"Przez lata efektywnie współpracowaliśmy, szczególnie przy projektach, takich jak rozbudowa instalacji CIP_R1.152 dla Bionorica w Neumarkt i Basic and Design Engineering "Sunspray" dla HFC Coty w Rothenkirchen. Państwa usługi inżynieryjne, obejmujące rysunki techniczne, modele 3D oraz listy komponentów, spełniły pełną satysfakcję inwestora. Wasze planowanie doskonale łączy architektoniczne aspiracje z ekonomicznymi i efektywnymi rozwiązaniami, charakteryzując się także elastycznością, terminowością oraz świadomością kosztów. Z pełnym przekonaniem polecamy Państwa firmę do przyszłych projektów i z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji owocnej współpracy."

AAR GmbH
ikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdyikona gwiazdy

"Z firmą Wellding Installations Projects sp. z o.o. sp. k. współpracowaliśmy wielokrotnie przy realizacji robót budowlano-montażowych. Zlecane przez nas prace zostały wykonane solidnie, zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie. Zatrudnieni do robót spawacze i ślusarze wykazali się fachowością, wysoką precyzją i starannością. Wykonane przez nią prace spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dotychczasowa współpraca była na tyle owocna, że chętnie ją kontynuujemy. Śmiało też polecamy firmę Wellding Installations Projects sp. z o.o. sp. k. jako rzetelnego, profesjonalnego partnera w zakresie robót budowlano-montażowych".

IAM Stahlbau