logo welding instalation projects
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Spotkanie świąteczne w WIP

December 20, 2023
Leżajsk

Spotkanie Świąteczne pełne Śmiechu, Smaku i Dobrej Energii!

W atmosferze przedświątecznej euforii, pracownicy WIP ponownie zebrali się na corocznym, radosnym spotkaniu świątecznym. Tym razem miejscem naszego świątecznego spotkania było jedno z urokliwych leżajskich lokali.

ieczór rozpoczął się od serdecznego powitania wszystkich pracowników. Atmosfera była niesamowicie ciepła, a uśmiechy na twarzach naszych koleżanek i kolegów świadczyły o tym, że to spotkanie jest dla nas ważne. Dekoracje świąteczne i przytulne oświetlenie sprawiły, że restauracja zamieniła się w magiczne miejsce, pełne świątecznego ducha.

W sercu spotkania znalazł się wspólny stół, bogato zastawiony pysznymi potrawami i rozmaitymi przekąskami. Kucharze z restauracji zadbali o to, by nasi pracownicy delektowali się wyjątkowymi smakami świątecznych specjałów. Chwile spędzone przy stole były okazją do dzielenia się doświadczeniami, rozmów o minionym roku oraz planów na przyszłość.

Po uczcie przyszedł czas na wzajemne życzenia świąteczne. Każdy z nas mógł podzielić się życzeniami z pozostałymi, co dodatkowo wzmocniło atmosferę bliskości i wspólnoty. W dodatku, dla każdego pracownika czekał mały upominek – gest naszej firmy w dowód wdzięczności za ich zaangażowanie i ciężką pracę.

Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. Życzymy Wam niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości, spokoju i radości w gronie najbliższych!